Mērijumos kontrolēta sabalansēta ventilācija ar rekuperācijas funkciju

Šī sistēma apvieno mehānisko padevi un pēc pieprasījuma kontrolētu mehānisko gaisa izplūdi ar siltummaini. Šis siltummainis iegūst siltumu no izvadītā (piesārņotā) iekštelpu gaisa, lai uzsildītu tikko piegādāto (vēsāko) gaisu. Izmantojot šo metodi, nepārtrauktās ventilācijas sistēmas enerģijas patēriņš tiek kompensēts ar ievērojamu apkures izmaksu ietaupījumu. Lai šī ventilācijas sistēma darbotos pareizi, ir svarīgi, lai tā būtu ideāli līdzsvarota. Tāpēc šo konkrēto ventilācijas sistēmu sauc arī par sabalansētu ventilāciju.

Ātrāka ieguldījumu atdeve

D+ ventilācijas sistēma atgūst siltumu no izvadītā piesārņotā gaisa, lai aukstajam āra gaisam piešķirtu "siltuma palielinājumu". Atšķirībā no C+ ventilācijas sistēmas iekšēji sabalansēta ventilācijas sistēma nedarbojas pa zonām, bet visas mājas ventilācijas līmenis ir vienāds. Ar tādu pilnībā mehānisku sistēmu kā šī, pareizai (un veselīgai!) darbībai ir ļoti svarīgi arī, lai tā tiktu uzturēta noteiktajos laikos un laicīgi tiktu iztīrīti un nomainīti filtri.

Endura Delta: Rensona D+ ventilācijas sistēma

Protams, Renson ventilācijas speciālistam ir arī risinājums D+ sistēmām, kas piedāvā vairāk nekā citas, līdzīgas D sistēmas. Endura Delta ar diviem ventilatoriem gaisa padevei un izvadīšanai, strādā ar detektoriem nosūkšanas blokā, kas, pamatojoties uz nepārtrauktiem mērījumiem, nosaka ventilācijas intensitāti mājā. Šādi strādājot, pieprasījuma pārvaldība ir lieliski pielāgota jūsu un jūsu mājinieku vajadzībām. Turklāt Endura Delta tiek darbināts, izmantojot ērtu lietotni.

Kādu ventilāciju izvēlēties

Inteliģenta ventilācija jūsu mājās? Vai vēlaties uzzināt vairāk par D+ ventilācijas sistēmu vai C+ vai E+ sistēmu priekšrocībām? Zvaniet un mēs jums ieteiksim labāko risinājumu.

Renson ventilācijas produktu katalogs

Premium Outdoor piedāvā visu nepieciešamo ventilācijas ierīkošanai no Renson. Renson piedāvā klusākos rekuperācijas blokus nozarē. Izvēlieties sev nepieciešamo ventilācijas risinājumu - rekuperācijas iekārtas un gaisa mērītāju blokus.

No maza dzīvokļa līdz privātmājām vai sabiedriskām ēkām - piedāvājam labākos rtisinājumus ventilācijas nozarē no Renson. Mums ir perfekts piedāvājums ventilācijas lūkām gan izvietošanai uz ēku fasādēm, gan telpām.

Skatīties Renson ventilācijas katalogu

Renson Endura Delta