Ventilācijas lūkas, kas ir piemērotas jebkuram lietojumam

Ventilācijas lūkas/žalūzijas var izmantot visu veidu ēkās, sākot no tehniskajām kajītēm un slimnīcām līdz rūpnīcu ēkām. Žalūzijas nodrošina svaiga gaisa ieplūšanu no ārpuses un piesārņotā vai pārkarsētā iekštelpu gaisa izvadīšanu. Žalūzijas bieži izmanto dzīvojamo māju sektorā kā nosūces pārsega, ventilācijas skapja vai mājas gaisa nosūces ventilatora ārējo apdari.

 

 

Fasādes ventilācijas lūkas

Renson piedāvā ne tikai inovatīvus ventilācijas risinājumus, bet mēs arī domājam par veidiem kā dot ieguldījumu estētikā pievienotā vērtībā katrai ēkai.

Renson ventilācijas lūkas - žalūzijas ir izgatavotas no alumīnija profiliem AlMgSi 0,5 (saskaņā ar EN 12020-2) - tās ir vieglas un izturīgas. Alumīnijs ir ļoti viegls metāls, apmēram viena trešdaļa no tērauda svara. Alumīnijs ir 100% pārstrādājams, nezaudējot kvalitāti. Produkta sakausēšanai izmantotā enerģija aizņem tikai aptuveni 5% no oriģinālā produkta ražošanai patērētā enerģija. Vai zinājāt, ka pasaulē joprojām cirkulē 75% saražotā alumīnija? Mēs domājam par mūsu darbību ilgtermiņā!

Fasādes ventilācijas lūku risinājumu paraugi

Renson industriālo ventilācijas lūku katalogs

Premium Outdoor piedāvā visu nepieciešamo ventilācijas lūku ierīkošanai ēku fasādēs no Renson. Izvēlieties sev nepieciešamo ventilācijas lūku risinājumu - no standarta, gataviem ventilācijas lūkām līdz speciāli izgatavotiem industriālajiem risinājumiem.

Skatities Renson fasāžu ventilācijas lūku katalogu

Iekštelpu ventilācijas lūkas

Renson Iekštelpu ventilācijas lūkas

Renson piedāvā plašu spektru iekštelpu ventilācijas restēm. Tām ir nevainojams dizains un izcila izgatavošanas kvalitāte. Ventilācijas lūkām tiek piedāvāti dažadi difuzoru dizaini - gan lineāri, gan dažādu modernu grafiskā dizanu izpildījumā - punktoti, rūtoti, diognāli. Renson ventilācijas lūkas ir izgatavotas no alumīnija un krāsotas ar pulvera krāsu. Visām Renson ventilācijas lūkām ir 10 gadu ekspluatācijas garantija un 5 gadu garantija krāsojumam.

Ventilācijas lūkas griestiem

Renson piedāvā speciālas lūkas griestiem, ar gaisa izvadu uz sāniem, tādejādi neradot sajūtamas gaismas plūsmas ventilējamajā telpā. Renson piedāvā standarta pieslēgumu 125 mm ventilācijas sistēmām Vāks var tikt stiprināts ar klipšiem vai Lux versijā ar magnētiem. Ventilācijas lūkas ir komplektētas ar gaisa padeves regulēšanas difuzoriem.

Ventilācijas lūkas sienām

Renson mehāniski regulējamās ventilācijas lūkas sienām tir paredzētas gan gaisa pieplūdei, gan gaisa nosūkšanai. Renson piedāvā standarta izmērus - 80 mm un 125 mm ventilācijas sistēmām. Lūku dizainus un iespējas skatieties Renson ventilācijas produktu katalogā.

Renson ventilācijas produktu katalogs

Premium Outdoor piedāvā visu nepieciešamo ventilācijas ierīkošanai no Renson. Renson piedāvā klusākos rekuperācijas blokus nozarē. Izvēlieties sev nepieciešamo ventilācijas risinājumu - rekuperācijas iekārtas un gaisa mērītāju blokus.

No maza dzīvokļa līdz privātmājām vai sabiedriskām ēkām - piedāvājam labākos rtisinājumus ventilācijas nozarē no Renson. Mums ir perfekts piedāvājums ventilācijas lūkām gan izvietošanai uz ēku fasādēm, gan telpām.

Skatīties Renson ventilācijas katalogu