Camargue pergola ar pilnībā ievelkamu jumtu

Camargue Skye lapene ar pilnībā ievelkamu jumtu rada atvērtu sajūtu, vienlaikus pasargājot jūs nošķirtībā. Jūs varat pagriezt alumīnija žalūzijas uz lapenes jumta atbilstoši savām vēlmēm. Pateicoties S-drive tehnoloģijai, jūs pat varat tās pilnībā atvērt. Šī lapene ar izvelkamu jumtu ir ideāli piemērota, lai ziemas laikā varētu iekļūt maksimālais saules gaismas daudzums. Tas ir lieliski piemērots arī zvaigžņotu debesu apbrīnošanai vasarā. Ja jums jānovērš lietus, sniegs un vējš, dubultsienu žalūzijas to dara viegli. Lapenes žalūzijas var noliekt. Tas ļauj pielāgot tos ideālajam ienākošās gaismas daudzumam. Karstās dienās žalūzijas ļauj viegli izplūst siltam gaisam.

Šī lapene ir ne tikai ārkārtīgi funkcionāla, tai ir arī ļoti gluds izskats. Visi vadi, enkuri un drenāžas kanāli ir paslēpti. Šī lapene ar izvelkamu jumtu var būt brīvi stāvoša vai piestiprināta pie fasādes. Jūs to varat personalizēt ļoti daudzos veidos. Piemēram, kā sānu elementu varat izvēlēties vēja necaurlaidīgus ekrānus, lodžijas sistēmu vai stikla bīdāmos paneļus. Alternatīvi, jūs varat radīt patīkamu un mājīgu atmosfēru ar LED apgaismojumu un mūzikas vai apkures sistēmu.
 Mūsu eksperti jau ir apkopojuši dažus dizainus ar īpašu izskatu, kas jau ir konfigurēts jūsu ērtībai.Atklājiet mūsu dizaina stilus šeit.

Tehniskie parametri

Jumta dimensijas
Platums
Dziļums

6,2 m maksimums
4,5 m maksimums
Nojumes augstums 2,8 m maksimums
Paplašināšana jā, vairākas daļas
Žalūzijas rotācija maksimums 145°
Vēja izturība ar aizvērtu jumtu līdz 120 km/h
Ūdens novadīšana 150 l/m² h
Nestspēja 100 kg/m²

Realizēto Camargue lapenes projektu piemēri

Sānu elementi

Stikla sienas

Linearte dizaina siena

Linius dizaina siena

Aizkaru sistēmas

Bīdāmās durvis

Integrētā Fixscreen sānu malas

Fixscreen sānu malas

Bīdāmās auduma durvis