Renson Slidefix — vertikālo rullo žalūzijas stiklotām fasādēm

RENSON, saules aizsardzības tendenču noteicējs, seko līdzi arhitektūras tendencēm kājām. "Neredzamā arhitektūra" ir jauna tendence, kas iekļaujas minimālisma vajadzībās. Slaidu labojums ir saderīgs arī ar evolūciju uz "Neredzamo arhitektūru". Šī jaunā izstrāde, kur ekrāns slīd uz sāniem, ir ideāls, vēja necaurlaidīgs risinājums lielām atverēm, bīdāmiem logiem un stūru risinājumiem.

Renson Fixvent fasādes žaluzijas

Tehniskie parametri

Maksimālā platība 24 m² maksimums
Paplašināšana jā, vairākas daļas
Ātra un viegla instalācija
Žalūzijas vēja izturībau līdz 130 km/h

Renson Slidefix Single

Uz sāniem bīdāmā saules žalūzija seko bīdāmā loga kustībai. Loģiska kustība, kas nodrošina daudz vienkāršāku lietošanu. Kustība uz sāniem palielina arī laukuma izmantošanas elastību un nepieciešamību pēc saules aizsardzības. Ilgtspējīgs dizains, kas nodrošina vieglu apkopi, perfektu ūdens izvadi vai neredzamu integrāciju. Var lieliski kombinēt ar citiem RENSON ekrāniem.

Renson Slidefix Single vertikālās žaluzijas
Renson Slidefix Double vertikālas žalūzijas

Renson Slidefix Double

Renson Slidefix ir diskrēti integrēti ārsienā. Gan galvenās kaste, gan sānu vadošie kanāli, ko izmanto Slidefix, ir diskrēti integrēti ēkas korpusā. Pateicoties RENSON Connect&Go tehnoloģijai, auduma veltni un motoru joprojām ir viegli salikt vai izjaukt. Apakšējā vadotne ir integrēta grīdas līmenī, nodrošinot vieglu darbību. Kad saules aizsardzības ekrāns ir pilnībā atvērts, sānu josla ir paslēpta galvas kastē.
Vienkārša apkope un ideāla ūdens novadīšana

Apakšējo vadotni Slidefix ir viegli atvērt ar klikšķi, lai noņemtu visus gružus, piemēram, lapas vai putekļus. Kad tas ir atvērts, vadotni var viegli notīrīt, izmantojot putekļu sūcēju vai noskalojot to ar ūdeni. Apakšējā vadotne ir aprīkota ar efektīvu ūdens novadīšanas sistēmu, kas novada ūdeni uz grants gultni, Aquadrain vai kanalizācijas cauruli.

Renson Slidefix Corner

Unikāls risinājums bīdāmiem logiem līdz 8 metru platumam

Maksimālie izmēri vienam Slidefix sasniedz līdz 3 metriem augstumā un līdz 4 metriem platumā. Plašākiem bīdāmiem logiem līdz 8 metriem var izmantot dubulto konfigurāciju. Slidefix var uzstādīt arī stūra konfigurācijās, un tā ir ideāla saules aizsardzības sistēma (bīdāmiem) stūra logiem. Slidefix ir aprīkots ar poliestera audumiem, kas piedāvā augstu saules aizsardzības faktoru. Šie audumi ir pieejami dažādās krāsās.

Renson Slidefix Corner vertikālās žaluzijas

Realizēto Slidefix vertikālo auduma žalūziju piemēri

Renson Fixscreen Minimal video apskats

Renson saules noēnojuma risinājumu produktu katalogi

Renson saules noēnojuma - žalūziju produktu pircēja ceļvedis

Renson saules noēnojuma - žalūziju produktu pircēja ceļvedis

Renson saules noēnojuma produktu tehnisko risinājumu katalogs

Renson saules noēnojuma produktu tehnisko risinājumu katalogs

Renson saules noēnojuma - rullo žalūziju Fixscreen Minimal katalogs

Renson saules noēnojuma - rullo žalūziju Fixscreen Minimal katalogs

Renson fiksēto fasādes žaluziju produktu katalogs

Renson fiksēto fasādes žalūziju produktu katalogs