Minimālisma stils tumšā krāsu paletē: tā ir garīgā harmonija

Cita starpā mūs iedvesmoja tradicionālā japāņu arhitektūra attiecībā uz krāsām un materiāliem. Rezultāts ir intīma mūsdienu arhitektūra, kas līdzsvaro ķermeni un dvēseli.
 Spiritual Harmony krāsu paleti iedvesmojušas krāsas un materiāli, kas atrodami senajos japāņu tempļos. Mēs apvienojam melno koku un valriekstu ar redzamiem graudiem, audekla smilškrāsu un olīvu zaļu. Šie tumšie, dabiskie toņi rada aizsargājošu, nomierinošu atmosfēru.
 
Tējas dzeršana Japānā ir īsts rituāls. Tradicionālā tējas ceremonija ilgst vairākas stundas un sastāv no precīzas rūpīgi izpildītu darbību secības. Bet jums nav jāiet tik tālu, lai izbaudītu pieredzi. Jūs varat baudīt ikdienas tējas tasi un izmantot pārdomu brīdi.
 
Dārza paviljonā jūs varat vēl vairāk izbaudīt gadalaikus. Jūs pieredzēsit pavasara enerģiju un rudens bagātību kā vēl nekad.
 
Atpūtieties dabā kopā ar draugiem vai ģimeni, bet komfortā: Rensona dārza paviljons paver jaunas iespējas. Garīgā harmonija aicina jūs uz meditatīvu atmosfēru, kurā varat atpūsties.

Izvēlieties savu Renson Outdoor alumīnija pergolu