Skaļruņi un sildītājs jūsu Renson lapenē

 Heat & Sound Beam ir ideāls veids, kā radīt papildu dzīves telpu ārējā zonā. Galu galā tas ļauj baudīt iecienīto mūziku vai funkcionālo sildītāju zem lapenes no agra rīta līdz vakaram. Alumīnija modulis aptver visu jumta platumu un ir emaljēts tādā pašā krāsā kā jūsu lapene. Gan skaļruņi, gan sildelements ir nemanāmi integrēti, kas šīm opcijām piešķir ārkārtīgi gludu izskatu. Jūs varat arī pagriezt staru kūli līdz 30 grādiem, lai optimāli pielāgotu siltuma sadalījumu.

Jūsu lapenes sildītājs izstaro īsviļņu infrasarkano gaismu, kas nekavējoties izkliedē siltumu un nodrošina patīkamu sajūtu. Ūdensnecaurlaidīgā audio sistēma rada patīkamu atmosfēru zem jūsu lapenes. Jūs varat to savienot ar vairāku istabu sistēmu, taču varat to arī kontrolēt, izmantojot Bluetooth. Lai gan audio un sildīšanas kombinācija garantē fantastisku kopējo pieredzi, jūs, protams, varat arī atsevišķi instalēt elementus. Visi kabeļi ir paslēpti lapenes struktūrā.


Jūs varat integrēt siltuma un skaņas starus Camargue, Camargue Skye, Algarve, Aero un Lagune.

Lineo LED gaismas Renson lapenei

Premout_Renson_Lineo_Led_pergola_apgaismojums_1900x600.jpg

Spilgts apgaismojums jūsu lapenei

Lineo gaismas diodes jūs apspīd spožā gaismā no augšas. Šo LED apgaismojumu jūsu lapenei var iestrādāt vienā vai vairākās jumta žalūzijās uz jebkuras nojumes ar jumta jumtu: Camargue, Algarve vai Aero. Izvēlieties siltu baltu gaismu (3000 K), lai radītu patīkami mājīgu atmosfēru, vai arī izvēlieties tīru, funkcionālu baltu gaismu (5000 K). Pēdējā iespēja ir ideāli piemērota ikvienam, kurš vēlas naktī ieslēgt lapenes apgaismojumu, lai izlasītu aizraujošu grāmatu no vāka līdz vākam.

Tā kā Lineo LED apgaismojums jūsu lapenei ir integrēts žalūzijā, varat paļauties uz ļoti vienmērīgu gaismas izkliedi. Augstas kvalitātes gaismas diodes ir novietotas visā nojumes garumā bez redzamiem punktiem. Turklāt jūs varat jebkurā brīdī aptumšot gaismu līdz vēlamajai intensitātei, tāpēc šis jūsu lapenes apgaismojums piedāvā arī ideālu apgaismojuma līmeni!

LINEO LUCE žalūzijas no stikla

Premout_Renson_Lineo_Luce_Pergola_Bīdāmās_Stiikla_Durvis-1900x600.jpg

Renson caurspīdīgas žalūzijas no stikla

 Vai vēlaties, lai dienas gaisma iekļūtu caur jūsu lapeni pat tad, ja jumts ar jumtu ir aizvērts? Ja tā, izvēlieties vienu no dažādām Lineo Luce caurspīdīgajām žalūzijām uz Camargue, Algarve vai Aero pergola jumta. Tie ļauj radīt atvērtāku sajūtu. Caurspīdīgās žalūzijas ir izgatavotas no augstas kvalitātes stikla un ir lieliski integrētas jūsu lapenes jumta pārsegumā.

Lai šīs lapenes caurspīdīgumu pielāgotu savām vēlmēm, katrā jumta daļā varat ievietot vienu līdz piecas caurspīdīgas žalūzijas. Tos var novietot blakus vai sadalīt starp citām žalūzijām. Tādā veidā jūs saņemsiet maksimālu baudu no dabiskās dienas gaismas zem jūsu lapenes. Ja lapene ir piestiprināta jūsu mājai, tas nozīmē, ka jūs nepalaidīsit garām dabisko dienas gaismu arī jūsu mājā, pat ja jumts ar jumtu ir aizvērts.

Apgaismojums lapenes konstrukcijā

Premout_Renson_UpDown_LED-pergolas-dizaina-apgaismojums-1900x600.jpg

Lapene vai autostāvvieta ar horizontāliem lukturiem

UpDown LED gaismas jūsu lapenei piešķir tūlītēju mājīgumu. Gaismas diodes ir uzstādītas jumta rāmja iekšpusē. Jūs varat izvēlēties augšējo, netiešo vai lejupvērsto tiešo apgaismojumu. Varat arī izveidot unikālu to kombināciju. Ideāli piemērots ikvienam, kurš vēlas radīt atmosfēru un tajā pašā laikā vēlas lasīt savu iecienīto žurnālu. Jūs varat arī bez piepūles integrēt savas lapenes izskatu un gaismu ar apgaismojumu, izmantojot šo UpDown LED apgaismojumu savā nojumē!

Jūs varat izvēlēties siltu baltu gaismu (3000K), lai radītu pareizo atmosfēru jūsu nojumei, vai alumīnija lapeni ar apgaismojumu, vai tīri baltu gaismu (5000K), lai nodrošinātu labu redzamību un lasāmību. Jūs pat varat izvēlēties krāsainu atmosfēras apgaismojumu! Katrā jumta daļā ir iespējams uzstādīt līdz diviem LED moduļiem, un jūs varat tos uzstādīt pretējās pusēs. Šīs augstas kvalitātes LED pergola gaismas var aptumšot atbilstoši jūsu vēlmēm, lai jūs vienmēr varētu izveidot ideālu iestatījumu!


UpDown LED gaismas varat pievienot Camargue, Camargue Skye, Algarve, Algarve Canvas, Aero un Aero Canvas.

Ērta Renson tālvadība

Premout_Renson_pergolas_remote_Control_tālvadības_pults_1900x600.jpg

Ērta tālvadības pults jūsu Renson motorizētajai lapenei vai nojumei

Somfy RTS tālvadības pults ir plaši pazīstams bezvadu sakaru produkts, un to var izmantot dažādām motorizētām lapenēm un nojumēm, piemēram, Camargue, Algarve vai Lapure. Lietotne TaHoma, kuru instalē apstiprināts Somfy montieris, pat ļauj jums kontrolēt savu lapeni no viedtālruņa, planšetdatora vai datora. Pēc tam lietotne Renson kļūst par ideālu veidu, kā kontrolēt jumta un Camargue Skye iespējas, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Visām mūsu motorizētajām lapenēm ir pieejama lietotājam draudzīga vadības sistēma.

Jūs varat kontrolēt audekla ekrānu motorizētajā lapenē, izmantojot Somfy io-homecontrol. Tā bezvadu radiosakaru tehnoloģija ļauj viegli pielāgot lapeni, izmantojot tālvadības pulti vai lietotni. Viedās atgriezeniskās saites funkcija nekavējoties parāda jūsu motorizētās lapenes statusu. Tas ir ideāli, ja jums ir jāspēj to vadīt attālināti. Saziņa starp jūsu sistēmām ir šifrēta, tāpēc tā ir ārkārtīgi droša!

Renson COLOMNO LED apgaismojums

Premout_renson_Colomno_Led_pergola_Gaisma_Kolonnās_1900x600.jpg

Integrēts kolonnu apgaismojums

Colomno LED gaismas lapenēm ir īpaši izstrādātas Camargue un Camargue Skye. Aptumšojamie LED lukturi ir uzstādīti jūsu lapenes kolonnas iekšpusē. Tas ne tikai uzsver atmosfēru, bet arī gaismas diodes izceļ lapenes izturīgo struktūru. Jūs varat integrēt LED gaismas katrā alumīnija lapenes kolonnā (1 sloksne kolonnā).

Jūsu lapenei ir divu veidu LED gaismas, no kurām izvēlēties. Ja vēlaties radīt tūlītēju mājīgu atmosfēru, izvēlieties siltu baltu gaismu (3000 K). Ja jūs esat tāda veida cilvēks, kuram patīk lasīt naktī, varat izvēlēties tīri baltu gaismu (5000 K)!

Renson sensori

Premout_Renson_Pergola_sensori_sensors-1900x600.jpg

Kontrolējiet savu lapeni automātiski, izmantojot sensorus

Automātiska alumīnija lapenes vai nojumes vadība, izmantojot dažādus sensorus, pagarina jūsu saules ēnojuma kalpošanas laiku un ļauj ievērojami samazināt enerģijas patēriņu. Vēja, lietus un/vai saules sensors nodrošina optimālu aizsardzību visos laika apstākļos. Sensori darbojas iepriekš noteiktos scenārijos, kas vienmēr ir pielāgoti jūsu prasībām. Pēc tam jūsu lapene reaģē automātiski un bez piepūles pielāgojas laika apstākļiem un situācijai, pat ja neesat mājās: 
  • vēja sensors nodrošina, ka jūsu lapenes saules ēnojums tiek automātiski satīts, kad vējš sasniedz noteiktu ātrumu, lai ekrāns vienmēr būtu aizsargāts pret negaidītām vēja brāzmām. Arī sensors vētrainā laikā automātiski aizvērs jūsu lapenes jumta jumtu, lai jūsu nojume būtu aizsargāta.
  • saules sensors reaģē uz saules intensitāti un pielāgo Lagune un Lapure lapenes saules ēnojumu atbilstoši jūsu vēlmēm. Tādā veidā jūs varat arī kontrolēt iekštelpu temperatūru.
  • lietus sensors automātiski aizver jūsu lapenes jumtu, kad konstatē dušu.
 Padoms: lietus sensors var darboties arī kā sniega sensors, ja tas tiek kombinēts ar standarta sensoru, kas ir iebūvēts standarta aprīkojumā.

Wooddesign žalūzijas

Premout_Renson_Wooddesign_Lamellen_pergola-nojume-Koka_žalūzijas-1900x600.jpg

Koka efektu žalūzijas jūsu lapenes jumtam

Izveidojiet siltu izskatu ar Wooddesign žalūzijām uz jūsu lapenes jumta. Jūs varat izvēlēties šīs koka efektu žalūzijas uz jūsu lapenes baltā ozola, dabīgā ozola vai valrieksta veidā. Krāsu noturīgais pulvera pārklājums piešķir žalūzijām īstas koksnes izskatu, pateicoties graudu struktūrai, un tās ir arī ļoti viegli kopt! Apvienojiet savas izskata koka žalūzijas ar Lineo LED sloksni, lai zem pergolas iegūtu papildu atmosfēras gaismu. 

Padoms: LoggoLu un LoggiaLu Privacy bīdāmie paneļi lapenēm ir pieejami arī tādā pašā koka dizainā.

Šī opcija ir pieejama Camargue, Camargue Skye, Algarve un Aero.