Izvēlies sev piemērotāko ventilācijas sistēmu

Ar ventilāciju vien (t.i., laiku pa laikam atverot logu) vairs nepietiek, lai nodrošinātu veselīgu iekštelpu gaisa kvalitāti. Jo īpaši tāpēc, ka mājas, biroji un skolas kļūst labāk izolētas un hermētiskas, ventilācijai ir izšķiroša nozīme. Tikai tad ir veselīgs iekštelpu klimats 24/7. Par laimi, katram projektam ir piemērota ventilācijas sistēma, kas atbilst iedzīvotāju vai lietotāju personīgajām vajadzībām. Renovācija vai jaunbūve? Īpašas enerģijas prasības? Īpašas prasības attiecībā uz svaiga gaisa padevi? Akustiskās cerības? Renson piedāvā jums pielāgotu ventilācijas risinājumu.

Renson telpu vēdināšanas sistēma C+

Ventilācijas sistēma C+

Arī šajā pilnībā automatizētajā ventilācijas sistēmā svaigais gaiss tiek piegādāts dabiskā, kontrolētā veidā caur Renson logu ventilāciju sausās telpās. Piesārņotā gaisa izvadīšana no mitrām telpām tiek nodrošināta mehāniski un pēc pieprasījuma, izmantojot Healthbox. Šī centrālā izplūdes iekārta ir aprīkota ar integrētiem sensoriem, kas nepārtraukti mēra CO2, mitruma un GOS līmeni iekštelpu gaisā katrā savienotajā mājas telpā. Healthbox kā “Renson C+ sistēmas sirds” izvada tikai piesārņoto gaisu, kur un kad tas ir nepieciešams, lieliski pielāgojoties iedzīvotāju dzīvesveidam un vajadzībām. 
 

Rezultātā šī ir ļoti energoefektīva sistēma, īpaši Smartzone konfigurācijā. Tādējādi tiek panākta piesārņotā iekštelpu gaisa izvadīšana no guļamistabām, lai jūs baudītu labu nakts atpūtu. Pateicoties lietotnei Healthbox 3.0, jums ir arī 24/7 ieskats iekštelpu gaisa kvalitātē un Healthbox aktivitātēm.
 
Skatīt vairāk
Renson telpu vēdināšanas sistēma C+

Ventilācijas sistēma D+

Ventilācija ar rekuperācijas metodi. Efektīva gaisa apmaiņa. Renson Endura Delta ir sabalansēta ventilācijas iekārta, kas darbojas uz kontroles sistēmas rādījumiem , nodrošinot siltuma atgūšanu gaisa apmaiņas rezultātā (un kurās tiek nodrošināta gan svaiga gaisa padeve, gan piesārņotā gaisa izvadīšana tiek panākti mehāniski). 

Ar iebūvētiem CO2, GOS un mitruma sensoriem tagad ir iespējama sabalansēta ventilācija atbilstoši jūsu vajadzībām un dzīvesveidam. Un tas tiek panākts ar mazāko iespējamo enerģijas patēriņu un ar augstāko iespējamo siltuma atgūšanu (līdz 89 procentiem). Pateicoties lietotnei, varat 24 stundas diennaktī uzraudzīt iekštelpu gaisa kvalitāti, programmēt ventilācijas līmeni un būt informētam, kad filtri ir jānomaina vai jāpārbauda. Moderna telefona aplikācija lauj sekot lidzi gan gaisa kvalitātei, gan ierīces darbibnai.
 
Skatīt vairāk
Renson telpu vēdināšanas sistēma E+

Ventilācijas sistēma E+

Tie, kas izvēlas atjaunojamo enerģiju, arī šo no Renson klāsta atrod sev tīkamāko. Šajā ļoti energoefektīvajā ventilācijas sistēmā dabiska svaiga gaisa padeve atkal tiek garantēta caur Invisivent logu ventilāciju – tāpat kā sistēmā C+. Endura ir šīs sistēmas sirds, lai pēc pieprasījuma kontrolētu piesārņotu iekštelpu gaisu mitrās telpās (un Smartzone konfigurācijā arī papildu telpās).

Tāpat kā ar C+ ventilācijas sistēmu, iekštelpu gaisa kvalitāti nepārtraukti un iekšēji uzrauga ar integrētiem CO2, mitruma un GOS sensoriem. Ar to atšķirību, ka izlietotais siltums tiek reģenerēts mājas karstajam ūdenim un apkurei zemā temperatūrā. Endura vienmēr ir aprīkots ar parasto kondensācijas katlu, kas var palīdzēt, ja reģenerētais siltums ir pārāk zems atkarībā no apkures un/vai karstā ūdens pieprasījuma.
 
Skatīt vairāk

Renson ventilācijas produktu katalogs

Premium Outdoor piedāvā visu nepieciešamo ventilācijas ierīkošanai no Renson. Renson piedāvā klusākos rekuperācijas blokus nozarē. Izvēlieties sev nepieciešamo ventilācijas risinājumu - rekuperācijas iekārtas un gaisa mērītāju blokus.

No maza dzīvokļa līdz privātmājām vai sabiedriskām ēkām - piedāvājam labākos rtisinājumus ventilācijas nozarē no Renson. Mums ir perfekts piedāvājums ventilācijas lūkām gan izvietošanai uz ēku fasādēm, gan telpām.

Skatīties Renson ventilācijas katalogu

Kāpēc izvēlēties Renson ventilācijas sistēmu?