Veidojiet izsmalcinātu dizainu ar Renson dārza elementiem

Linarte dārza elementi piešķir jūsu mājai un dārzam vienotu izskatu. Vai jūs vēlētos apvienot savu brīvi stāvošo sienu gar disku ar fasādes apšuvumu tādā pašā dizainā? Vai arī vēlaties savam dārzam alumīnija solu vai stādāmo kasti ar atbilstošu apgaismojumu? Mūsu pilnais dārza elementu klāsts nozīmē, ka jūs varat izvēlēties, cik tālu jūs turpināt Linartes dizainu. Pat pastkastes vai iesaiņojuma kastes lieliski iekļaujas dizainā!

 Linarte dārza elementu līniju vertikālā mijiedarbība piešķir jūsu dārzam gludu izskatu. Jūs varat izvēlēties 2 dažādus profilus 20 RAL krāsās, ko varat apvienot pēc sirds patikas, lai iegūtu unikālu struktūru.

Tas ir daudz vairāk nekā tikai sols dārzā

Linarte Modulo ir īpaši universāls dārza elements. Tas kalpo gan kā puķu kaste, gan kā ideāls sols, lai izveidotu atpūtas vietu jūsu dārzā. Tā kā šī ziedu kastes sāni ir nosegti ar stilīgajiem, vertikālajiem Linartes profiliem, Linarte Modulo lieliski iederas Linartes sienās vai fasādes apšuvumā!
Jūs varat aizvērt Linartes moduli ar koka vāku. Tādā veidā jūs varat ātri izveidot alumīnija dārza solu! Šis jūsu dārza sols ir pieejams kā kvadrāta formā un kā taisnstūris. Jūs varat arī apvienot un saistīt abas formas pēc sirds patikas, lai iegūtu unikālu dārza zaļumu dekora elementu un dārza solu vienā.
 Tāpat kā citi Linarte elementi, arī Linarte Modulo ir pieejams 20 RAL krāsās pēc pieprasījuma.

Dārza apgaismojums

Premout_Renson_outdoor-light-āra_dārza_Apgaismojums_Dekori-1900x600.jpeg

Āra apgaismojums ar gaismas diodēm

Linarte Outdoor Light ir ideāls dārza apgaismojums tveicīgās vasaras naktīs un aukstos ziemas vakaros. Alumīnija stiprinājumi ir pieejami dažādās RAL krāsās. Turklāt šis āra apgaismojums ar gaismas diodēm lieliski iederas kopā ar citiem Linartes dārza elementiem, veidojot stilīgu kopumu!

 
Linarte Outdoor Light ir pieejams divos augstumos (32,5 cm un 51,5 cm) un četrās versijās. Jūs varat izvēlēties āra apgaismojumu ar gaismas diodēm priekšpusē, dubultu LED lampu (priekšā un aizmugurē) vai LED kombināciju priekšpusē un ligzdu aizmugurē. Turklāt jūs varat izvēlēties arī armatūru ar tikai kontaktligzdu. LED apgaismojums ir uzstādīts ar zemes smaile vai montāžas plāksni, lai dārza apgaismojums pilnībā spīdētu uz jebkuras virsmas!

Modernas Renson pastkastes

Premout_Renson_outdoor-postbox-āra_pastkastes-1900x600.jpeg

eSafe paku pastkaste: jūsu pasūtījums vienmēr tiks piegādāts droši!

Sēžot mājās, gaidot pakas, vai ejot šurpu turpu uz pasta nodaļām un savākšanas punktiem, tā ir pagātne, pateicoties pakām. Kurjers var droši piegādāt jūsu pasūtījumu, un pat atgriešana ir iespējama, izmantojot eSafe paku pastkasti! Kombinācijā ar klasisko pastkastīti varat izvēlēties parastu pakomātu vai divu vienā modeli. Alumīnija pastkastīte vienmēr ir apdarināta ar nerūsējošu teksturētu krāsu jūsu izvēlētajā RAL krāsā. Pateicoties tīrajam dizainam, šī paku pastkastīte vienmēr lieliski iederas jūsu mājas eksterjera dizainā. 

Paku pastkastes ir izgatavotas no nerūsējoša tērauda, krāsotas un droši nostiprinātas. Jūs varat izvēlēties variantu ar drošu kritiena atloku, kur iepakojumi viegli nokrīt apakšā, kad vāks ir aizvērts. Šo pakomātu var atvērt tikai ar atslēgu. Ja izvēlaties versiju ar kombinēto bloķēšanu, jūs sniedzat kodu kurjeram, izmantojot tiešsaistes pasūtījumu, lai varētu piegādāt savu paku. Tādā pašā veidā pakas var saņemt atpakaļ, izmantojot savu paku pastkasti.