Fasādes žalūzijas – elpojoša fasāde jūsu ēkai

Fasādes žalūzijas nodrošina vizuālu aizsardzību tehnoloģiskām instalācijām un aizsargā fasādes no karstuma, saules, lietus, kaitēkļiem, putniem vai trokšņa. Tajā pašā laikā tie ļauj gaisam plūst cauri. Fasādes žalūziju sistēma, kas aprīkota ar akustiskām žalūzijām, ir ideāli piemērota trokšņainu iekārtu aizsardzībai. Renson nepārtraukto žalūziju sistēma Linus ir pārbaudīts produkts fasāžu būvniecības firmu un arhitektu vidū. Šīs žalūzijas piedāvā daudzas iespējas estētiskai un funkcionālai fasāžu vai instalāciju apšuvumam.

Renson fiksēto fasāžu žalūziju piemēri

Renson fasādes žalūziju produktu katalogs

Premium Outdoor piedāvā visu nepieciešamo fasāžu žalūziju ierīkošanai no Renson. Renson piedāvā plašu spektru fiksēto žalūziju sistēmu ēku fasādēm, kas aizsargā fasādi un telpas no saules staru darbības - pārkaršanas. Tāpat Renson statisko žalūziju sistēmas aizsargā uz fasādes izvietotos komunikāciju risinājumus, aiztur troksni un nokrišņu iedarbību.

No privātmājām līdz sabiedriskajām ēkām un komerciāliem objektiem - Renson piedāvā izcilus dizainiskus risinājumus fiksētajām fasāžu žalūzijām.

Skatīties Renson fasādes žalūzijas