Dabiska svaiga gaisa padeve kombinācijā ar kontrolētu piesārņotā iekštelpu gaisa izvadīšanu

C+ ventilācijas sistēma atšķiras no klasiskās C sistēmas, jo izplūde ir pēc pieprasījuma kontrolēta funkcija. Padeve tiek panākta tādā pašā veidā: ar pašregulējošām logu ventilācijas restēm. Kad konkrētajā telpā atrodas cilvēki (un izelpotais gaiss nodrošina augstu CO2 saturu) un/vai (atkarībā no sensoru veida telpā) tiek konstatēts mitrums vai smakas, ventilācijas līmenis tiks automātiski paaugstināts, lai veiktu nepieciešamo izplūdi no piesārņotā gaisa. Taču, ja mājās neviena nav un/vai ir labvēlīgs mitruma līmenis un nav smaku, centrālā ventilācijas iekārta darbojas minimālajā līmenī un līdz ar to tiek izvadīts mazāk gaisa.

C+ ventilācijas sistēmas priekšrocības

Vai ir pietiekami daudz iemeslu, lai iegādātos C+ sistēmu savai mājai? Bet ir vairāk. Ar C+ sistēmu jūs arī ietaupāt daudz enerģijas, iekštelpu gaisa kvalitāte ir nepārtraukti optimāla un E līmenis samazinās līdz 24 E punktiem mājai un pat līdz 27 punktiem dzīvoklim. Papildu priekšrocības: C+ ventilācijas sistēma ir klusa un draudzīga apkopei.

Renson's C+ ventilācijas sistēma

C+ sistēmā dabiska svaiga gaisa padeve notiek caur pašregulējošajām Invisivent logu ventilācijas restēm. Svaigs gaiss iekļūst mājas sausajās telpās (dzīvojamā istabā, ēdamistabā, guļamistabā…) un nonāk mājas mitrajās telpās (tualete, virtuve, veļas telpa, vannas istaba, noliktavas telpa...), kur tiek izvadīts piesārņotais iekštelpu gaiss. 
 

Centrālais Healthbox drenāžas bloks.

 Šīs Renson C+ sistēmas kodols izdala piesārņotu gaisu tikai nepieciešamības gadījumā, pamatojoties uz nepārtrauktiem CO2, mitruma un GOS līmeņa mērījumiem iekštelpu gaisā katrā (mitrā) telpā mājā, izmantojot sensorus. Renson koncentrējas arī uz renovācijas projektiem un piedāvā jumta vadu ar integrētu ventilatoru, kas ļauj nodrošināt ventilāciju pēc pieprasījuma!

Gudra ventilācija, kas pielāgota jūsu dzīvesveidam

Healthbox 3.0 ir daļa no Renson C+ sistēmas. Svaigs gaiss tiek piegādāts sausās telpās caur diskrētu Invisivent logu ventilāciju. Piesārņotais gaiss tiek noņemts viedā veidā, izmantojot Healthbox 3.0.


Iebūvētie centrālie sensori nepārtraukti uzrauga mitruma līmeni, CO2 un/vai GOS (gaistošas organiskās vielas jeb “smaržas”).
 Kad gaisa kvalitāte noteiktā telpā pazeminās, Healthbox 3.0 nekavējoties pielāgojas. Vai tu ej dušā? Tad Healthbox 3.0 nodrošina papildu gaisu vannas istabā. Naktīs Healthbox nodrošina veselīgu gaisu guļamistabā. Bet ko darīt, ja neviena nav mājās? Tad jūsu Healthbox netērēs nevajadzīgu enerģiju un nevēdinās papildus.

Pastāvīgs ieskats gaisa kvalitātē jūsu mājās

Atverot lietotni, vienā mirklī varat redzēt gaisa kvalitāti savā mājā, pamatojoties uz fona krāsu. Ir skaidri parādītas jaunākās Healthbox 3.0 darbības. Pēc dušas vai nakts miega grafikā var nolasīt īslaicīgi paaugstinātu ventilācijas līmeni. Varat arī noklikšķināt uz konkrētu sadaļu, kurā saņemsiet jaunāko informāciju par ventilācijas līmeņiem attiecībā uz mitruma saturu, CO2 un/vai GOS.

Pielāgojiet ventilāciju

Pēc noklusējuma Healthbox 3.0 ventilē atbilstoši profilam “Veselība”. Šis profils nodrošina veselīgu iekštelpu gaisu un ir energoefektīvs, pateicoties pieprasījuma vadītajai ventilācijas metodei. Piemēram, bērnistabai varat izvēlēties profilu "Intensīvs". Šis profils ļaus ātrāk izvadīt piesārņoto gaisu, izmantojot paaugstinātu ventilācijas līmeni.
 

Izmantojot 'Eco' profilu, prioritāte tiek dota energoefektīvajam aspektam un piesārņotais gaiss tiek noņemts ilgākā laika periodā ar zemāku ventilācijas līmeni.

Vai vēlaties iejaukties manuāli?
Viegli palieliniet vai samaziniet ventilācijas līmeni, izmantojot lietotni.

Klusākā ventilācijas sistēma tirgū

Healthbox 3.0 ir aprīkots ar jaunu, energoefektīvu un klusu ventilatoru.

Kā ventilācijas speciālists Renson piedāvā visas sastāvdaļas, kas nepieciešamas nevainojamai uzstādīšanai: Easyflex gaisa vadus, Acoudec akustiskās slāpēšanas savienojumu un izstrādātu jumta vadu.

Šīs sastāvdaļas ir ideāli saskaņotas un kopā nodrošina, ka Healthbox 3.0 ir klusākā ventilācijas sistēma tirgū!

Renson-ventilācija-Healthbox-3-hero-1900.jpg

Renson ventilācijas produktu katalogs

Premium Outdoor piedāvā visu nepieciešamo ventilācijas ierīkošanai no Renson. Renson piedāvā klusākos rekuperācijas blokus nozarē. Izvēlieties sev nepieciešamo ventilācijas risinājumu - rekuperācijas iekārtas un gaisa mērītāju blokus.

No maza dzīvokļa līdz privātmājām vai sabiedriskām ēkām - piedāvājam labākos rtisinājumus ventilācijas nozarē no Renson. Mums ir perfekts piedāvājums ventilācijas lūkām gan izvietošanai uz ēku fasādēm, gan telpām.

Skatīties Renson ventilācijas katalogu

Kāpēc izvēlēties Renson ventilācijas sistēmu?