Renson pergolu sānu malas

Saskaņotie sānu elementi ļauj pievienot jūsu alumīnija lapenes dizaina noslēgumu. Vai jūs vēlētos stilīgus paneļus ar žalūzijām, saules ēnojuma ekrānu vai stikla bīdāmo sienu? Mūsu sānu elementi piešķir jūsu lapenei unikālu pieskārienu, nodrošina papildu privātumu un pasargā jūs no jebkādiem laika apstākļiem.

Mūsu plašajā iespēju klāstā jūs varat atrast burtiski visu, lai jūsu lapenei pievienotu mājīgu pieskārienu. Jūs varat izvēlēties atmosfēras gaismas diožu apgaismojumu, augstākās klases audio instalāciju vai integrētu apkures sistēmu un izbaudīt nojumes ar visām maņām!

Renson pergolām Camargue un Algarve pieejami visdažadākie sānu malu risinājumi - no gaisīgiem auduma risinājumiem līdz siltumaizturošiem stikla elementiem. Dažadība Renson pergolu Camargue un Algarve sānu elementos laus izmantot pergolu visdažadākos laika apstākļos, ērti un komfortabli jutoties gan saulē, gan vējā, gan lietū, gan ziemas sniegputenī.

 

Lapenes stikla sānu sienas

Premout_Renmson_Stikla_sienas_Pergola_Glass_Walls_Option-1900x600.jpg

Lapene ar stikla bīdāmo sienu

Pabeidziet savu lapeni ar stikla bīdāmo sienu un pievienojiet savai ārējai telpai vēl vienu dimensiju. Stikla bīdāmās durvis jūsu lapenei ļauj izbaudīt terasi līdz vēlam vakaram. Tas arī saglabā siltumu, ko rada jūsu sildelementi. Stikla bīdāmā siena nodrošina aizsardzību pret vēju vai kukaiņiem, un jūs nezaudējat lielisko skatu uz savu dārzu. Tā kā jūs varat pilnībā norobežot savu lapeni ar stikla bīdāmo sienu, tas ir arī ideāls risinājums, lai novērstu ielaušanos. Tas ir aprīkots ar slēdzeni un 0,39 collu rūdītu drošības stiklu, kas sniedz mieru, kad atstājat dārza mēbeles zem nojumes.

Jūs varat arī apvienot stikla bīdāmās durvis savai lapenei vai nojumei ar saules gaismas aizēnojuma ekrāniem un/vai mājīgiem ārējiem aizkariem, lai radītu stilīgu un vienotu kopskatu. Šī lapene ar stikla bīdāmo sienu arī nodrošina papildu aizsardzību pret sauli, lietu un vēju!


Stikla bīdāmās durvis varat pievienot šādām lapenēm: Camargue, Camargue Skye, Algarve, Algarve Canvas.
 

Renson integrētās Fixscreen sānu malas

Premout_Renson_Pergolu_Camargue_Algarve_Integrets_Fixscreen-1900x600.jpg

Integrēta sānu mala jūsu lapenei

Izmantojot pergolai sānu ekrānu, jūs varat vēl vairāk izbaudīt dzīvi ārā, taču vienmēr esiet pasargāti no saules, vēja un lietus. Paslēpta sānu malas kasete nesošajā konstrukcijā un sānos esošās vadotnes ir integrētas kolonnās. Pārklātā stikla šķiedras audekla sānu mala ir necaurlaidīga pret mitrumu un karstumu. Pateicoties Fixscreen tehnoloģijai, aizsargekrāns paliek vienmēr nospriegots. Apvienojiet sānu malas ar sildelementiem un izbaudiet savu lapeni līdz vēlam vakaram rudenī! Sānu malas ir nemanāmi integrētas lapenes nesošajā konstrukcijā. Patentētā vadotņu sistēma, kas izmanto rāvējslēdzēja principu, nodrošina, ka audekls ir stingri piestiprināts pie sānu vadotnēm. Connect&Go tehnoloģija ļauj viegli nomainīt motorus uz sānu malām vēlāk, neizjaucot lapeni. Vai zinājāt, ka šos audekla ekrānus var izgatavot līdz 22m²? Jūs varat arī pilnībā personalizēt integrēto audekla ekrānu. Ideālai saskaņai varat izvēlēties no 50 krāsām un dažādiem aušanas faktūru modeļiem. Alternatīvi, jūs varat integrēt caurspidīgu logu, lai saglabātu optimālu skatu ārpusē. Vai vēlaties pergola ekrānam piešķirt īpašu pieskārienu? To var izdarīt, ekrānā izdrukājot savu logotipu vai iecienītāko fotoattēlu! Camargue, Camargue Skye un Lagune ir pieejami integrēti auduma sānu malas. 

Renson Fixscreen paraugi

Renson Fixscreen sānu malas

Premout_Renson_Fixscreen_pergola-veramās_Sienas-1900x600.jpg

Renson aizsargekrāns jūsu lapenei vai nojumei

Vai vēlaties pievienot Fixscreen sānu malu pie automašīnas novietnei vai lapenes sānu sienām, kuras var atvērt un aizvērt? Nu, ar Renson Fixscreen Jūs varat! Integrēts Fixscreen ir aprīkots vienā līmenī ar nojumes rāmja profiliem. To var viegli pievienot arī pēc tam. Šis lapenes ekrāns ir ideāli piemērots ne tikai, lai uz terases pasargātu sevi no sliktiem laika apstākļiem vai vēja, vai lai vakarā kopā ar apkuri pavadītu vairāk laika uz terases. Tas arī patiešām palielina jūsu automašīnas nojumes vērtību, lai jūs varētu saglabāt savu automašīnu optimālā stāvoklī. Fiksētā ekrāna tehnoloģija nozīmē, ka ekrāns vienmēr paliek saspringts!

Jūs varat pielāgot aizsargekrānu lapenei vai nojumei atbilstoši savām vēlmēm. Izvēlieties vienu no 50 krāsām un dažādiem austiem rakstiem, lai tie labi atbilstu jūsu autostāvvietai vai atvēršanas un aizvēršanas lapenei ar jūsu fasādi. Ekrānos varat iekļaut arī kristāla logu, lai saglabātu skatu ārpusē. Alternatīvi, kā būtu, ja jūsu lapenes aizsargekrānā tiktu izdrukāts jauks fotoattēls vai jūsu uzņēmuma logotips?


Ir pieejami iebūvēti ekrāni Lapure, Ellice un Algarve lapenēm un Algarves Canvas nojumēm.
 

Renson aizkaru sistēmas pergolām

Premout_Renson_āra_Aizkari_Pergola_Exterior_Curtains_1900x600.jpg

Aizkari pergolām

Vai vēlaties savai lapenei piešķirt mājīgu izskatu? Aizkari rada īpaši mājīgu un atmosfēru! Varat arī apvienot tos ar Fixscreen sānu elementiem un/vai stikla bīdāmajām sienām, lai iegūtu drošu, slēgtu lapeni. Romantika var aprīkot savu lapeni ar aizkariem un pat pievienot papildu atmosfēru ar UpDown LED apgaismojumu. 

Aizkari ir pielāgoti jebkurai lapenei. Jūs varat izvēlēties no 4 burvīgām krāsām, kas saglabā savu krāsu arī pēc mazgāšanas. Ilgstošais un ūdeni atgrūdošais poliesteris ir arī netīrumus atgrūdošs un ir īpaši apstrādāts lietošanai ārpus telpām. Tas nozīmē, ka jūsu lapene ar aizkariem vienmēr izskatās tip!
 Renson aizkari pergolām ir ūdensizturīgi, izturīgi pret pelējumu, netīrumus atgrūdošs, krāsu noturīgsJūs varat apvienot aizkarus ar Camargue, Camargue Skye, Algarve un Algarve Canvas.

Bīdāmās pergolu sienas un durvis

Premout_Renson_Loggia_sliding-doors-bīdāmās-durvis_pergolai-1900x600.jpg
Renson pergolu bidāmās durvis

Bīdāmās durvis pergolām un auto nojumēm

Vai vēlaties personalizēt savu auto nojumi vai lapeni ar bīdāmām durvīm? renson Loggia bīdāmie paneļi piedāvā bezgalīgas iespējas. Bīdāmajiem paneļiem ir alumīnija profila rāmis, ko varat papildināt ar žalūzijām vai audekla ekrānu. Bīdāmā sistēma atrodas uz apakšējās vadotnes, kas, pateicoties Flexguide plus, kompensē nelielas, līdz 5cm, līmeņa atšķirības.

Lapenei varat izvēlēties no plaša paneļu klāsta ar fiksētām, horizontālām žalūzijām, kas tiek montētas alumīnija rāmī: Loggialu ar alumīnija žalūzijām, Loggialu Wooddesign ar alumīnija žalūzijām, ar koka šķiedras imitāciju, vai Loggiawood žalūzijām, kas izgatavotas no īsta ciedra koka. Šie trīs veidi ir pieejami arī Privacy versijā, kas ļauj ar roku mainīt žalūziju aizvēršanas leņķi, lai pielāgotu privātumu un ienākošo gaismu atbilstoši savām vēlmēm.

Jūs varat arī izvēlēties Loggialu Plano – alumīnija rāmi ar taisnstūrveida fiksētām žalūzijām – vai Loggialu Stirata – fiksētu paneli austā konstrukcijā – savai nojumei vai lapenei ar bīdāmām durvīm. Jūs varat arī izvēlēties pabeigt savu lapeni ar bīdāmām durvīm, izmantojot Loggiawood Linea vertikālās koka sloksnes. Visbeidzot, Loggiascreen Canvas ir audekla ekrāns, kas aptver visu tā diapazonu.

Šos paneļus var uzstādīt uz dažāda veida lapenēm. Lodžijas bīdāmie paneļi ir pieejami kamerām Camargue, Camargue Skye, Algarve, Algarve Canvas un Lagune.

Bīdāmās auduma sienas

Premout-Renson-Loggia_Screen_pergola-wall-dekoratīvā_siena-1900x600.jpg
Renson  pergolu bīdāmās auduma durvis

Bīdāmās auduma durvis

Ja vēlaties ātri iekļūt un iziet no savas lapenes, Loggia Canvas "ātrās piekļuves" funkcija ir risinājums jums! Lapene ir aprīkota ar bīdāmu audekla ekrānu. Tas nozīmē, ka jums nav jāpaceļ viss ekrāns, ja jums ir jāieiet, lai ātri iegūtu kaut ko. Cilvēkiem, kas sēž sēžot, vienmēr ir patīkami atrasties zem vienas no šīm lapenēm ar bīdāmu audekla ekrānu. 
Loggia Canvas ātrās piekļuves funkcija ir bīdāms panelis, kas sastāv no alumīnija rāmja, kas no vienas puses ir pārklāts ar jūsu izvēlētu stiklšķiedras ekrānu. Jūsu lapene ar bīdāmu audekla ekrānu ir ne tikai ļoti vienkārša lietošanā. Atverot Loggia Canvas ātro piekļuvi, jūs gandrīz nezaudējat nekādu nokrāsu vai pajumti. Šo opciju var kombinēt ar Fixscreen sānu elementiem, vai arī tā var darboties kā durvis uz fiksētas sienas.
 Loggia Canvas ātra piekļuve ir pieejama Camargue, Camargue Skye, Lagune un Lapure.