Logu ventilācija dzīvojamajām telpām

Izmantojot logu ventilāciju, jūs dabiskā veidā ienesat svaigu gaisu savās mājās caur sausajām zonām, piemēram, dzīvojamo istabu un guļamistabu. Šī priekšrocība padara svaiga gaisa ventilācijas nodrošināšanas ieguldījumu īpaši vērtīgu. Vienkārši tāpēc, ka, izmantojot šo metodi kopā ar stabilu sistēmu piesārņotā iekštelpu gaisa izvadīšanai, jūs vienmēr gūsit labumu no veselīga iekštelpu gaisa. Turklāt šīs ventilācijas režģi ir uzstādīti tā, lai tie vizuāli netraucētu jūsu fasādes kopējam izskatam, bet piedāvātu akustisku slāpēšanu un palīdzētu izvairīties no šķērsventilācijas (vai divpusējas ventilācijas).

Renson logu vēdināšana Renson Invisivent Air

Svaigs gaiss visu laiku

Svaiga gaisa padeve – noteikti jaunajā logu ventilācijas paaudzē – nav nejauša, bet gan ļoti kontrolēta. Piemēram, Renson Invisivent Air un Comfort logu ventilācijas ir daļa no C+ ventilācijas sistēmas un kopā ar viedo Healthbox 3.0 izplūdes bloku, kas ir sistēmas vadītājs, pastāvīgi norāda uz mājām nepieciešamā svaigā gaisa daudzumu. Turklāt tie ir aprīkoti ar akustisku slāpēšanas materiālu un pašregulējošu pretvārstu, lai jūs varētu baudīt lielāku siltuma komfortu un energoefektīvu ventilāciju.

Rezultātā šī ir ļoti energoefektīva sistēma, īpaši Smartzone konfigurācijā. Tādējādi tiek panākta piesārņotā iekštelpu gaisa izvadīšana no guļamistabām, lai jūs baudītu labu nakts atpūtu. Pateicoties lietotnei Healthbox 3.0, jums ir arī 24/7 ieskats iekštelpu gaisa kvalitātē un Healthbox aktivitātēm.
 

Hermētisks un neuzkrītošs

 Renson logu ventilācijas ventilatori ir veidoti tā, lai tie būtu paslēpti fasādē. Tos var arī estētiski apstrādāt iekštelpās. Turklāt tos var ātri un precīzi novietot uz loga kā vienu hermētisku vienību.  Iepazīstieties ar mūsu dažādo logu ventilācijas veidu tehniskajiem aspektiem vietnē vai sazinieties tieši ar Renson.
 

Ventilācijas sistēma ir obligāta jaunbūvēm un rekonstrukciju remontdarbiem – tad kāpēc gan neizvēlēties pašu labāko logu ventilāciju?

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Renson Endura Twist logu ventilācijas sistēmas

Renson logu ventilācijas produktu katalogs

Premium Outdoor piedāvā visu nepieciešamo logu ventilācijas ierīkošanai no Renson. Renson piedāvā plašu spektru iebuvējamo logu ventilācijas sistēmu. Savienojumā ar Renson gudro ventilācijas sistēmu tas nodrošina modernu un pilnīgu svaiga gaisa nodrošināšanu telpās.

No maza dzīvokļa līdz privātmājām vai sabiedriskām ēkām - piedāvājam labākos rtisinājumus logu ventilācijas nozarē no Renson. Mums ir perfekts piedāvājums iebūvējamajai logu ventilācijai. Jaunbūvēm un rekonstrukcijām - skolām, bērnu dārziem, citām sabiedriskajām ēkām.

Skatīties Renson ventilācijas katalogu

Renson Edura Twist vēdināšanas sistēma