Linartes fasādes apšuvums piešķir jūsu mājām unikālu raksturu. Tas piedāvā augstas kvalitātes dizainu, mūsdienīgu izskatu un izturību. Jūs arī gūstat labumu no maksimālas elastības, jo ir bezgalīga versiju un krāsu apdares izvēle. Iekļaujot gaismas diodes un koka profilus, jūs varat pilnībā pielāgot rezultātu savai gaumei un vēlmēm.

Linearte gaisīgā apšuvuma dizaina realizētie paraugi

Linarte kā izsmalcināta stila iezīme jūsu mājām

Vai zinājāt, ka mūsu tīrais fasādes apšuvums ir lieliski piemērots arī iekšējām sienām? Tas nemanāmi sajaucas iekštelpās un ārā, tādējādi paplašinot telpas sajūtu. Linartes sienas padara jūsu ieeju vai kamīnu par pievilcīgu jūsu mājas daļu.

   

Vertikāli lineāras koka struktūras sienas

Premout_Renson_Linarte_Koka_līnijas_Strips_1900x600.jpg

Āra koncepcija

Linarte var arī integrēt kā sienu jūsu terases pārsegā. Jūs varat uzstādīt brīvi stāvošas sienas savā dārzā kā funkciju vai papildu privātumu, izmantojot Icon Wall.

   Pateicoties Linarte Modulo, jūs pat varat turpināt to pašu stilu visā dārzā ar soliem un augu rāmjiem. Linartes apgaismojums var darboties kā pastāvīga tēma no jūsu ārdurvīm līdz automašīnas nojumei, gar dārza taku un līdz pat jūsu pagalmam. Visā ir spēkā viena ideja, proti, viens dizains, viena vienota krāsu izmantošana un viens stils.   Atkārtoti Linartes profili uz jūsu fasādes vai visā dārzā nodrošina unikālu izskatu, rada mieru un piešķir jūsu dārza koncepcijai papildu prestižu.   Izvēloties gludo eSafe pastkasti tādā pašā krāsā kā jūsu fasādes apšuvums vai nojume, tā lieliski iekļausies jūsu kopējā dizaina koncepcijā.

Integrētas LED vertikālas gaimsas Linarte sienā

Premout_Renson_Linarte_fasādes_vertikālais_Led_Apgaismojums-1900-x600.jpg

Renson Linarte āra apgaismojums un dārza dekori

Apkārtējais āra apgaismojums ar gaismas diodēmLinarte Outdoor Light ir ideāls dārza apgaismojums tveicīgās vasaras naktīs un aukstos ziemas vakaros. Alumīnija stiprinājumi ir pieejami dažādās RAL krāsās. Turklāt šis āra apgaismojums ar gaismas diodēm lieliski iederas kopā ar citiem Linartes dārza elementiem, veidojot stilīgu kopumu!

Linarte Outdoor Light ir pieejams divos augstumos (32,5 cm un 51,5 cm) un četrās versijās. Jūs varat izvēlēties āra apgaismojumu ar gaismas diodēm priekšpusē, dubultu LED lampu (priekšā un aizmugurē) vai LED kombināciju priekšpusē un ligzdu aizmugurē. Turklāt jūs varat izvēlēties arī armatūru ar tikai kontaktligzdu. LED apgaismojums ir uzstādīts ar zemes smaile vai montāžas plāksni, lai dārza apgaismojums pilnībā spīdētu uz jebkuras virsmas!