6 pergolas priekšrocības

Lapene ir fantastiska, tradicionāla āra konstrukcija dzīvojamiem un komerciāliem īpašumiem. Tas rada noskaņu, radot privātumu un ēnu, apzīmē ēdamistabas zonas un izskatās gleznaini dārzos. Tā kā laika pavadīšana ārpus telpām greznos apstākļos turpina pieaugt, ir piemērota lapene. Instalējiet pielāgotu, izturīgu modernu lapeni, lai definētu savu ainavu, pievienotu greznības pieskaņu vai kā dabisku mājas pagarinājumu. Iepazīstieties ar mūsu ieteikumiem, kā šī uzaicinošā struktūra ir ideāla piemājas ideja, kas palielina prieku par dzīvošanu brīvā dabā.

1. Ēdināšana brīvā dabā un izklaide

Padomājiet ne tikai par viesu uzaicināšanu uz pagalma bārbekjū vai peldi baseinā, kur pusdienot vai atpūsties var tikai atvērtas, neaizsargātas vietas. Pielāgots lapenes dizains piedāvā atelpu no saules, noteiktu vietu, kur ēst, runāt un atpūsties.

 
Vai jums patīk parādīt sava pagalma, mājas un apkārtējā īpašuma uzlabojumus? Jauna lapene ar jumtu ir lielisks sarunu sākums un nodrošina viesmīlīgu telpu, lai norādītu uz jūsu āra dzīves telpas skaistumu. Padariet viesu pulcēšanu zem viena atvērta jumta par biežu lietu.

Papildus āra ēdināšanai un izklaidei lapene ir ārkārtīgi piemērota arī kā āra birojs.

2. Atpūtas telpa pie baseina

Guļamkrēsli un saulessargi baseina malās rada vizuāli patīkamu telpu, kur baudīt dzērienus, sauļoties un novērot peldētājus. Bet lapene uz klāja ir lielisks jauninājums, kas pasargā ikvienu pie baseina no saules, vēja un lietus.

Izvelciet vietu bāram, dīvāniem un galdiem zem lapenes terases, neatkāpjoties pie baseina mājas. Iestatiet noskaņojumu un pakariet aizkarus, stīgu apgaismojumu, laternas vai piekārtus augus, lai ūdens tuvumā izveidotu apburošu āra oāzi. Ja jums ir āra burbuļvanna, intīma diy lapene rada romantisku telpu, kur paslēpties no ziņkārīgo acīm un atpūsties.

3. Graciozais dārzs

Lapenēm un dārziem ir savstarpēji saistīta vēsture, par ko liecina vēsturiskie stāsti un romantiskas gleznas. Saglabājiet tradīcijas un izveidojiet skaistu āra telpu. Uzstādiet mazu vai lielu koka lapeni vai alumīnija lapeni, lai tā stieptu pāri zaļumiem. Ievietojiet dārzkopības instrumentus uzglabāšanas solā vai turiet darba galdu podiem un stādiem zem lapenes, lai iegūtu zemniecisku izskatu.
 
Nodrošiniet daudz vietas kāpšanai vīnogulājiem, rozēm un citiem skaistiem augiem, lai pārklātu lapenes lapotnes malas un galus, pievienojot ēnu un privātumu. Pakariet podos stādītus augus un dekoratīvu apgaismojumu gar lapenes malām, lai krēslā iestātos maģisks dārzs. Izveidojiet atpūtu brīvā dabā, lai sēdētu, lasītu, skatītos un baudītu dabu.

4. Paplašināšana līdz brīvā dabā

Mūsdienīgas, atvērtā stila mājas, kas viegli ļauj pārvietot iekštelpās uz āru, ir populāras un atsvaidzinošas. Turpiniet savas mājas izkārtojuma dabisko plūsmu, pievienojot lapeni blakus jūsu mājas ārējai pusei, kas ved uz pagalmu. Laba dzīvošana nepastāv tikai struktūru iekšienē, jo dabiskā pasaule ārpus jūsu mājas aicina jūs izbaudīt tās skaistumu un noslēpumu.

Novietojiet lapeni ar jumtu virs plakanas, nesegtas terases telpas vai gājēju celiņa, lai iegūtu vizuāli patīkamu terases segumu. Pavadiet laiku kopā ar mīļajiem un draugiem zem lapenes lapotnes, apbrīnojot koptas ainavas, tuvumā esošos ēnainos kokus un reģionālos dziesmu putnus. Apsveriet pergola idejas, kas papildina visas zem tā novietotās mēbeles un rada gaisotni. Jūs varat izvēlēties savu lapenes pārvalku stilu un krāsu, lai tas bez piepūles atbilstu jūsu mājas izskatam.

5. Terases klāja papildinājums

Ja jums ir terases klājs, iespējams, nevēlaties to pilnībā pārklāt, samazinot vizuālo dzīves telpu, lai netraucēti redzētu debesis. Risinājums, kas atbilst lielākajai daļai budžetu un terases klāja dizaina, ir pievienot lapeni. Uz klāja uzstādiet pielāgotu lapeni, kas ir viegla, izturīga un aptver noteiktas klāja vietas paredzētajam lietojumam.
 
Izvēlieties lapeni ar izvelkamu jumtu redzamā stūra telpā vai nepāra daļā un novietojiet sēdvietas zem tā. Izveidojiet vietu šūpolēm, grila grilam vai atpūtas zonai zem lielas lapenes. Ja klājs dažās vietās ir tikai daļēji pārklāts ar lapeni, tas rada vizuālu drāmu un vietu, kur atkāpties no lietus un saules.

6. Maza slēpta atpūta

Izbaudiet ieguvumus veselībai, pavadot laiku ārpus telpām, neizejot tālu no mājām. Kad rodas vajadzība pēc privātuma un mierīgas telpas saziņai ar dabu, laipni lūdzam savā īpašumā iegūt mazāku lapeni. Jūs varat sasniegt mierīgu, relaksējošu telpu atpūtai, baudīt lietu, lasīt vai malkot dzērienu zem 6 pēdu platas lapenes nojumes.

Neaizmirstiet pievienot gaismas, piekārtus augus un aizkarus, lai iegūtu papildu privātuma slāni un pielāgotos personīgajam komfortam. Izmantojiet šo risinājumu savā īpašumā, kas ir dīvainas formas, netālu atrodas ēnaini koki vai atrodas pie gājēju celiņa vai sienas. Zem nelielas lapenes viegli izveidojiet romantisku telpu diviem vai privātu bēgšanu vienam.

Secinājumi

Pergola pievienošana jūsu īpašumam palīdz izveidot noteiktas vietas atpūtai, izklaidei vai biznesa mītiņiem. Jūs varat izvēlēties lapenes komplektus, ko uzstādīt pie gājēju celiņa, dārzā vai virs lieveņa, un izvēlētajam risinājumam jāatbilst jūsu budžetam un dzīvesveidam. Atklājiet skaistas pergolas, kas ir vieglas, izturīgas un pielāgojamas jūsu estētikai un redzējumam. Savām lapenes idejām izvēlieties Renson Outdoor, jo tās kopš 1909. gada rada inovatīvus, izturīgus āra elementus.