Rensona alumīnija pergolas - nojumes

Renson alumīnija lapene ļauj jums izveidot papildu dzīves telpu ārpus telpām. Vai meklējat viesmīlīgu atpūtas telpu, kur atpūsties kopā ar draugiem un ģimeni, aizsargātu rotaļu istabu bērniem vai mājīgu vietu atpūtai jebkurā gadalaikā? Lapene ir pielāgota jūsu dzīvesveidam, lai jūs gadu no gada varētu baudīt svētlaimīgu atpūtu.
 
Visas mūsu lapenes ir balstītas uz alumīnija rāmi neatkarīgi no tā, vai tās ir brīvi stāvošas vai piestiprinātas pie fasādes. Neskaitāmās iespējas nozīmē, ka jūs varat pilnībā pielāgot savu lapeni savām vajadzībām. Iespējas ietver automātisku saules ēnojumu, LED apgaismojumu, lai radītu lielāku atmosfēru un pat audio un sildelementus. Izvēle ir tava!

Izvēlieties savu Renson Outdoor alumīnija pergolu

Papildus sānu elementi un lapenes iespējas

Saskaņotie sānu elementi ļauj jums pievienot pēdējo pieskārienu alumīnija lapenei vai terases pārsegam. Vai jūs vēlētos stilīgus paneļus ar žalūzijām, saules ēnojuma ekrānu vai stikla bīdāmo sienu? Mūsu sānu elementi piešķir jūsu lapenei unikālu pieskārienu, nodrošina papildu privātumu un pasargā jūs no jebkādiem laika apstākļiem.

 Mūsu plašajā iespēju klāstā jūs varat atrast burtiski visu, lai jūsu lapenei pievienotu mājīgu pieskārienu. Jūs varat izvēlēties atmosfēras gaismas diožu apgaismojumu, augstākās klases audio instalāciju vai integrētu apkures sistēmu un izbaudīt nojumes ar visām maņām!